DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

EXKLUZÍVNE: Hviezda seriálu Moja malá princezná má pre vás dôležitý odkaz

06. 01 2020 08:00 | jt
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız Foto: Madd Entertainment

Rozkošné dievčatko pozdravuje Slovensko. Pozrite si video.

Televízia Doma poteší fanúšikov tureckých seriálov už v v utorok 7. januára 2020 o 20:30 novým seriálom s názvom Moja malá princezná (Kizim).

V novom, pútavom príbehu sebaobetovania a  oddanosti sa v  hlavnej úlohe predstaví obľúbená 10-ročná detská hviezda Beren Gökyıldız, ktorú ste si zamilovali v postave Melek v seriáli Matky a dcéry. Talentované dievčatko sa dozvedelo, že v týchto dňoch štartuje nový seriál, v ktorom účinkuje, aj na Slovensku a preto pre vás nahralo dôležitý odkaz. Pozrite si video.

 

O čom bude seriál Moja malá princezná?

Öykü je šikovné osemročné dievčatko, ktoré sa naučilo starať samo o seba, pretože v jej živote chýbajú rodičia. S tetou žila až do dňa, keď ju opustila, a zanechala jej odkaz s adresou jej otca. Öykin otec, Demir, je malomestský podvodník, ktorý žije tým, že sa vyhýba zodpovednosti. V deň, keď ho Öykü hľadá, je Demir zatknutý za ďalší podvod. S cieľom vyhnúť sa väzeniu sa zaväzuje k tomu, aby sa o svoju dcéru postaral ako otec. V skutočnosti však nie je ochotný a ani pripravený prevziať túto zodpovednosť, Öykü sa však ukáže byť vyspelejšia, ako by si myslel. Náhodné stretnutie s Candan, krásnou mladou veterinárkou, zmení životy všetkých troch...

Začíname v utorok o 20:30 na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na