DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Öykü z Mojej malej princeznej: Poviem vám, čo bolo na nakrúcaní najťažšie

07. 02 2020 07:45 | Jakub Trajteľ
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız Foto: Madd Entertainment
Moja malá princezná
Moja malá princezná
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız

Desaťročná herečka nám exkluzívne porozprávala aj o vzťahu so svojím seriálovým otcom.

Na obrazovkách televízie Doma žne v súčasnosti obrovský úspech turecký romantický seriál Moja malá princezná. Príbeh podvodníka Demira a jeho rozkošnej dcérky Öykü, ktorá obrátila jeho život naruby, si získava čoraz viac divákov.

Hlavnou hviezdou seriálu je nepochybne iba 10-ročná herečka Beren Gökyıldız. Tá bez problémov zapadla medzi starších hereckých kolegov a stala sa miláčikom divákov po celom svete.

My sme sa ju rozhodli vyspovedať. Talentované dievčatko vám v exkluzívnom rozhovore prezradí, či by chcela byť aj v dospelosti herečkou, ako zvláda skĺbiť školu a náročné nakrúcania, no aj to, ako ovplyvnila jej sláva vzťahy s kamarátmi. Odhalí vám však i to, čo má rada na postave Öykü, aký má vzťah so svojím seriálovým otcom mimo kamier a prezradí, čo bolo pre ňu nakrúcaní seriálu najťažšie.

Moja malá princezná
Foto: Madd Entertainment
 

Ako si sa dostala k herectvu?
Beren Gökyıldız: Pod vedením mojej mamy som najprv začala hrať v reklamách, odtiaľ to už bol k herectvu iba krok.

Chcela by si byť herečkou aj keď vyrastieš? Už vieš, čo by si chcela študovať?
B. G.: V súčasnosti rada tancujem a cvičím gymnastiku, čomu by som sa chcela venovať aj naďalej. Ale herectvo má, samozrejme, osobitné miesto v mojom srdci.

Ako sa ti darí skĺbiť školu s herectvom? Máš aj nejakú pomoc?
B. G.: Keďže pracujem zásadne iba cez víkendy, moju školskú dochádzku to veľmi neovplyvňuje. Herectvo je naozaj náročné povolanie, no nemám obavy, že by som nakrúcanie nezvládla, pretože svoju prácu milujem.

Ovplyvnil tvoj úspech vzťahy s priateľmi a spolužiakmi?
B. G.: Nie, pretože hranie je niečo, čo zostáva na pľaci. Keď som spolu so svojimi priateľmi, vieme, že sme rovnakí a nerobíme medzi sebou žiadne rozdiely.

Páči sa ti, keď ťa fanúšikovia spoznávajú na ulici?
B. G.: Samozrejme, je to príjemné, keď ma ľudia spoznajú, pretože to svedčí o tom, že sledujú našu prácu. Ale niekedy je mi aj smutno, keď pre prílišnú pozornosť ľudí nemôžem robiť niečo, čo by som chcela.

 

Čo má Beren najradšej na svojej Öykü, aký má vzťah so svojím seriálovým otcom Buğrom Gülsoyom mimo kamier a čo bolo pre ňu nakrúcaní Mojej malej princezne najťažšie? Dozviete sa na druhej strane.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na