Moja malá princezná cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Hviezda Mojej malej princeznej a Matiek a dcér sa naučila po slovensky: Tá je rozkošná

20. 06 2020 08:00 | jt
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız
Moja malá princezná - Beren Gökyıldız Foto: Madd Entertainment

Pozrite si exkluzívne video iba pre vás.

Začiatkom tohto roka si fanúšikov tureckých seriálov podmanil príbeh malej Öykü v seriálovom hite Moja malá princezná. Hlavnou hviezdou seriálu bola nepochybne iba 10-ročná herečka Beren Gökyıldız. Teraz sa už od pondelka 22. júna talentované dievčatko vráti na obrazovky televízie Doma v úlohe Melek v seriáli Matky a dcéry, ktorý ju na Slovensku preslávil ako prvý.

V hlavnej úlohe okrem malej hviezdy žiari krásna turecká herečka Cansu Dere, ktorú priaznivci príbehov z krajiny polmesiaca registrujú aj zo seriálov Sila, Ezel a Sultán. V Matkách a dcérach stvárňuje úlohu učiteľky Zeynep, ktorá sa stane náhradnou matkou jednej zo svojich žiačok Melek (Beren Gökyıldız), ktorá bola dlhodobo týraná a rozhodne sa ju uniesť a vziať si ju do svojej starostlivosti. No nebude to mať jednoduché... Zeynep sa do cesty pripletú aj dvaja muži – novinár Ali a komisár Sinan.

Matky a dcéry
Foto: Global Agency
 

Predstaviteľka malej Melek, alebo ak chcete Öykü, herečka Beren Gökyıldız,  je vďaka úspešným tureckým seriálom už dnes slávnejšia, ako mnohé jej staršie herecké kolegyne.

Exkluzívne pre vás sa čiastočne naučila aj po slovensky a posiela vám odkaz. Pozrite si ho vo videu. No nie je rozkošná?

Sledujte seriál Matky a dcéry - v pondelok až štvrtok o 21:20 h na Doma!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na