Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 3. a 4. epizóda

02. 08 2022 01:15 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 3. a 4. epizóda
Moja malá princezná: 3. a 4. epizóda Foto: Madd Entertainment

Candan nikdy nezabudne na ten prekliaty deň, keď navždy stratila sestričku, ktorú jej Öykü trochu pripomína. Deň, keď prišla úplne o všetko...

Keď sa Öykü (Beren Gökyıldız) ráno zobudí, pokúsi sa nepozorovane vytratiť, než si Demir (Buğra Gülsoy) všimne, že má horúčku, aby varovala Candan (Leyla Lydia Tuğutlu). Dopadne to však úplne inak. Jej bezradný ocko, ktorý sa sotva dokáže postarať sám o seba, to síce chvíľu skúša zvládnuť sám, no keď sa Öyküin stav stále zhoršuje, rozhodne sa vziať ju okamžite do nemocnice – netušiac, že pre ubolené dievčatko je už len predstava nemocnice tou najhoršou nočnou morou. Má na to vážny dôvod, ktorý je však rozhodnutá pred Demirom, ktorého zatiaľ naozaj veľmi nepozná, tajiť tak dlho, ako to len bude možné. Ešteže je tu Uğurova (Tugay Mercan) láskavá mama Müfide (Suna Selen)! Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ani len netuší, s kým má tú česť, keď jej na dvere zaklope dvojice vcelku seriózne pôsobiacich „odborníkov na umenie“. Po rokoch sa z väzenia na slobodu dostane muž menom Cemal Eröz (Serhat Teoman)... Nezmieriteľný muž, ktorý má s Demirom nevybavené účty! Ťažko povedať, čo evidentne poriadne zmäteného Demira zaskočí viac – či to, že Öykü jemu a Uğurovi nečakane skríži plány, alebo to, že jeho bystrej dcérke stačí jediný pohľad do jeho očí a hneď mu presne stanoví diagnózu, o ktorej zrejme ani sám nevedel... Že sa do Candan na prvý pohľad zamiloval! Mimochodom, aj Candan čaká poriadne prekvapenie, keď ju po rokoch opäť vyhľadá jej dávny kamarát Murat (Faruk Barman).

O tom, že život bez strechy nad hlavou naozaj nie je med lízať – a obzvlášť, keď vonku leje ako z krhly -, sa Öykü a jej problémový ocko presvedčia na vlastnej koži, keď kvôli niekoľkomesačnému dlhu na nájomnom Demirovmu domácemu dôjde trpezlivosť a vyhodí ich z bytu. A to je, žiaľ, iba začiatok nezávideniahodných problémov. Candan nikdy nezabudne na ten prekliaty deň, keď navždy stratila sestričku, ktorú jej Öykü trochu pripomína. V ten deň totiž prišla úplne o všetko... Aj keď je Uğur úplne rovnaký podvodník a darebák ako jeho najlepší priateľ, neskrýva zdesenie nad jeho (aspoň navonok) až trestuhodným nezáujmom o čokoľvek, čo súvisí s jeho rozkošnou dcérkou. Je už neskoro večer, keď Demir zrazu zamdlie. Nečudo, že na smrť vystrašená Öykü okamžite zavolá jedinému človeku, ktorému verí... Candan.

Ukáže sa, že lepší nápad ani nemohla mať - nežnej veterinárke s veľkým srdcom sa totiž dvoch smutných bezdomovcov, hoci ich v podstate vôbec nepozná, uľúti a ponúkne im útočisko!

Sledujte v utorok, 2. augusta, o 23.20!