Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 23:20 •

Moja malá princezná: 5. a 6. epizóda

03. 08 2022 01:15 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 5. a 6. epizóda
Moja malá princezná: 5. a 6. epizóda Foto: Madd Entertainment

Demirov náhly príval nehy k malej Öykü vystrieda až panický strach a túžba chrániť ju pred všetkými hrozbami sveta.

Demir (Buğra Gülsoy) sa práve chystá obrať nič netušiacu Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) o jeden z jej najvzácnejších obrazov, keď mu plány skríži nečakaná prekážka. Nie, nejde o jej oddaného štvornohého miláčika... Ale o zlú správu, ktorej nedobrovoľným poslom je právom poriadne vydesený Uğur (Tugay Mercan). Öykü (Beren Gökyıldız) sa vďaka Candan cíti tak dobre, ako už veľmi dávno nie. Raz by sa veľmi chcela stať takým úžasným človekom ako jej nová kamarátka! Stretnutie s niekdajším kamarátom Cemalom (Serhat Teoman) je pre Demira ešte väčším šokom, ako predpokladal. O jeho šialenom ultimáte ani nehovoriac. To, že dnes nemá práve svoj deň, sa len potvrdí po zoznámení s Candaniným kamarátom Muratom (Faruk Barman), ktorému sa podarí domnelého soka v boji o jej priazeň už po pár minútach uraziť. Tak veľmi, že sa z neho a jeho dcérky ešte v ten istý deň opäť stanú bezdomovci! Na to, že na ňu Demir neustále len vrčí alebo kričí by si rozkošná Öykü možno aj zvykla, rovnako ako na to, že ako rodič zas a znova fatálne zlyháva, no keď zistí, že sa jej chce vzdať, zlomí jej to srdiečko. Cemal úplnou náhodou spozná Demirovu Achillovu pätu, o ktorej zjavne ani sám smoliarsky podvodník nevie, že ju má...

Na mesto už dávno padla noc, keď Demir konečne nájde Öykü – presne tam, kde predpokladal. Náhly príval nehy, ktorú pocíti pri pohľade na tú drobnú kôpku nešťastia ho samého prekvapí. No už o pár minút ho vystrieda ďalší, preňho dosiaľ neznámy pocit – až panický strach o dievčatko, ktoré ešte pred pár dňami ani nepoznal, a túžba chrániť ho pred všetkými hrozbami sveta. A je pritom úplne jedno, či ide o nezmieriteľného Cemala, alebo autobus, ktorému v rozrušení vbehne priamo pod kolesá!

Obrovský strach z toho, že jej smutné tajomstvo vyjde najavo, prinúti vystrašenú Öykü urobiť to, čo jej ocko napokon prekvapivo nedokázal... Ujsť.

Sledujte v stredu, 3. augusta, o 23.20!

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na