Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 7. a 8. epizóda

04. 08 2022 01:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 7. a 8. epizóda
Moja malá princezná: 7. a 8. epizóda Foto: Madd Entertainment

Demir a Öykü dostanú možnosť oplatiť ich krásnej hostiteľke jej láskavosť, keď sa Candan pri návšteve jedného zo svojich pacientov zraní.

Vystresovaný Uğur (Tugay Mercan) začína podliehať panike, pretože mu Demir (Buğra Gülsoy) opakovane nedvíha telefón. Verí, že ak neurobia, čo musia – teda, ak neokradnú Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) -, buď Cemal (Serhat Teoman) alebo Jilet (İhsan İlhan), prezývaný Žiletka, ich nemilosrdne znesú zo sveta! Öyküin (Beren Gökyıldız) ošetrujúci lekár İhsan (Gökhan Soylu) si o svoju malú pacientku, ktorá z nemocnice zmizla ako gáfor, robí veľké starosti. Už totiž tuší, čo jej je... Murat (Faruk Barman) sa odmieta zmieriť s možnosťou, že iný muž by mohol mať u Candan väčšiu šancu ako on. Rozhodne sa preto svojho potenciálneho konkurenta poriadne preklepnúť! Demir má pocit, akoby uviazol medzi dvoma mlynskými kameňmi, z ktorých jeden ho, ak sa nestane nejaký zázrak, skôr či neskôr isto-iste rozdrví na prach. Ak vyhovie Uğurovi, sklame Öykü a Candan. A ak nie, ohrozí ich životy... Statočná Öykü sa s čoraz častejšie sa prejavujúcimi znepokojivými príznakmi svojej choroby vyrovnáva úplne sama – zo strachu, ako by sa k nej všetci správali, keby poznali pravdu. Dobromyseľná Müfide (Suna Selen) ani len netuší, že neohlásený návštevník, ktorého považuje za synovho kolegu, je veľmi nebezpečný muž, ktorého každé slovo ukrýva temnú vyhrážku!

Demir má zlý pocit z toho, že má sprosto okradnúť Candan, ktorá je k nemu a jeho dcérke taká milá a veľkorysá. Öykü sa bojí, že si z nej budú spolužiaci zase uťahovať, preto radšej do školy vôbec nejde. Na pobreží si k nej prisadne neznámy muž s odkazom pre jej ocka... Cemal. Demir a Öykü dostanú možnosť oplatiť ich krásnej hostiteľke jej láskavosť, keď sa Candan pri návšteve jedného zo svojich pacientov zraní.

Vraví sa, že žiadny dobrý skutok nezostane nepotrestaný. Za ten Demirov temer okamžite tvrdo zaplatí Uğur, čo by, žiaľ, mohlo znamenať definitívny koniec ich dlhoročného priateľstva...

Sledujte vo štvrtok, 4. augusta, o 23.20!