Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 11. a 12. epizóda

06. 08 2022 01:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 11. a 12. epizóda
Moja malá princezná: 11. a 12. epizóda Foto: Madd Entertainment

Niektoré veci, ako napríklad pletenie vrkočov, sú skrátka nad Demirove sily. O potenciálnych nápadníkoch jeho malej princeznej ani nehovoriac!

Keď sa špinavý, na kosť premrznutý a príšerne dobitý Demir (Buğra Gülsoy) preberie, razom vytriezvie, keď si spomenie na nočný rozhovor s Cemalom (Serhat Teoman) – o Öykü (Beren Gökyıldız), ktorá má kvôli nemu skončiť v detskom domove. Nedobrovoľné lúčenie so statočným dievčatkom, bez ktorého si už nevie predstaviť život, láme láskavej Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) srdce. Úpenlivo sa modlí za zázrak. A hoci to spočiatku vyzerá beznádejne... Napokon sa jeden predsa len stane! Öykü vystraší, keď jej znova zoslabne a stuhne rúčka. No stále nemá odvahu zdôveriť sa ockovi, aj keď sa jej priamo spýta, či pred ním niečo skrýva. Po rozhovore s právnikom dostane Demir nápad, ako dostať Uğura (Tugay Mercan) na slobodu. Pekelne riskantný a nebezpečný plán! Cemalovi sa po intenzívnom pátraní konečne podarí nájsť ženu, ktorá mu už celé roky dlží pár odpovedí - svoju niekdajšiu lásku Asu (Selin Şekerci)... Öyküinu mamu.

Demir sa veľmi snaží byť otcom, akého si jeho dcérka zaslúži. No niektoré veci, ako napríklad pletenie vrkočov, sú skrátka nad jeho sily. O potenciálnych nápadníkoch jeho malej princeznej ani nehovoriac! Candan sa veľmi teší, že sa jej právnikovi Selimovi (Süreyya Gürsel Evren) podarilo konečne nájsť kupca na jej dom. Keď však zistí, o koho ide, dosť ju to zaskočí... Nečakané novinky zasiahnu Demira nepripraveného. Nenapadne mu, žiaľ, nič lepšie, ako predstierať, že už pre seba a Öykü našiel nový domov.

Cemal znova vyhľadá Asu. A tentoraz odmieta odísť bez odpovede na otázku, ktorá mu nedovolí spávať!

Sledujte v pondelok, 8. augusta, o 23.20!