Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 13. a 14. epizóda

09. 08 2022 01:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 13. a 14. epizóda
Moja malá princezná: 13. a 14. epizóda Foto: Madd Entertainment

Demir už viac nechce klamať Candan, a tak sa jej zahanbene prizná, ako to bolo naozaj s novým domom preňho a Öykü.

Cemal (Serhat Teoman) nájde spôsob, ako sa zoznámiť s Candan (Leyla Lydia Tuğutlu). Ťažko povedať, čo tým sleduje, no zrejme to nebude nič dobré... Keď Demir (Buğra Gülsoy) povie Uğurovi (Tugay Mercan), čo zistil, pustia sa spolu do pátrania po identite Öyküinej (Beren Gökyıldız) mamy. Možných kandidátok je totiž viacero... Keď Uğur zistí, že imidž starostlivého otca funguje na ženy ako magnet, navrhne Demirovi, že odteraz bude vodiť Öykü každý deň do školy už len on! Rozmaznaná İlayda (Eliz Neşe Çağın) si opäť nenechá ujsť príležitosť rypnúť si do Öykü. Candan ani len netuší, aký nebezpečný je v skutočnosti jej fešný nový sused – a že pomoc, ktorú jej ponúka, vôbec nie je nezištná. Demir absolvuje menší maratón stretnutí so svojimi expriateľkami, no k zisteniu, kto je Öykina mama, sa nepriblíži ani o piaď. Tentoraz Asu (Selin Şekerci) navštívi Cemala. Už je totiž pripravená povedať mu pravdu. Pre pravdu sa napokon rozhodne aj Demir, ktorého frustrujú opakované neúspešné pokusy vytiahnuť z dcérky, čo pred ním tají.

Asu povie Cemalovi, čo od nej chcel počuť. No ťažko povedať, či je to pravda, alebo len to, čo si myslí, že chce počuť... Öykü sa nedokáže ockovi priznať, čo pred ním a celým svetom skutočne skrýva, a tak si narýchlo vymyslí niečo naozaj, naozaj neuveriteľné! Doktor İhsan (Gökhan Soylu) je rozhodnutý nájsť Öykü a pustiť sa do výskumu zriedkavej choroby, ktorou zjavne trpí a ktorú v Turecku zatiaľ diagnostikovali len dvom pacientom. Demir už viac nechce klamať Candan, a tak sa jej zahanbene prizná, ako to bolo naozaj s novým domom preňho a Öykü. Učiteľka Sevgi (Sinem Ünsal) nie je hlúpa, preto rýchlo pochopí, že Öykü v skutočnosti nehovorí o žiadnej kamarátke, ale o sebe!

Demir si ani len nepripúšťa možnosť, že by matkou jeho dcérky mohla byť Asu. To je predsa nemožné, musí to byť iná žena...! Mertcan (Deniz Ali Canokur) vnukne Öykü nápad, ako povedať ockovi pravdu...

Sledujte v utorok, 9. augusta, o 23.20!