Moja malá princezná cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Moja malá princezná: 17. a 18. epizóda

11. 08 2022 01:15 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 17. a 18. epizóda
Moja malá princezná: 17. a 18. epizóda Foto: Madd Entertainment

Öykü spanikári, keď na klinike, kde pracuje Candanin kamarát Murat, zrazu zbadá doktora İhsana, ktorý ju liečil po nehode.

Demirovi (Buğra Gülsoy) od dojatia stisne srdce, keď si všimne, že Öykü (Beren Gökyıldız) zaspala nad úlohami. Razom ho prejde všetok hnev. Uğurove (Tugay Mercan) kontakty v mokrej štvrti sa konečne vyplatia, podarí sa mu totiž zistiť, kde v Istanbule sa zdržiava Asu (Selin Şekerci). Hoci Demir predstiera, že ho to vôbec nezaujíma... Pri predstave, že by mala svojej dcérke, aj keď sa jej pred rokmi vzdala, urobiť to isté, čo kedysi sama prežila, sa Asu obracia žalúdok. Öykü dostane v škole ďalší záchvat, oveľa silnejší ako všetky predošlé. Láskavú učiteľku Sevgi (Sinem Ünsal) pohľad na bezvládne dievčatko poriadne vystraší... Demir a Uğur sa rozhodnú zájsť na políciu a nahlásiť, že sa stali obeťami podvodníka. Dopadne to však, podľa očakávania, katastrofálne. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) temer z nôh spadne, keď ju prekvapí nečakaná, no o to vítanejšia návšteva... Jej brat Cenk. Bystrej Öykü stačí jediný pohľad na Uğura so Sevgi a hneď vie, čo sa s ockovým kamarátom deje. Cemal (Serhat Teoman) neprestáva vyvíjať nátlak na Asu. Ukáže sa, že Cenkova návšteva v Istanbule nie je len zdvorilostná, potrebuje totiž sestrinu pomoc. Demir má vážny problém s Mertcanovou (Deniz Ali Canokur) pozvánkou pre Öykü. No razom mu vyfučí z hlavy, keď na dvere ich skromného príbytku zaklope ich nová susedka!

Po tom fiasku na polícii sa Uğur a Demir s malou dušičkou obrátia so žiadosťou o pomoc na muža, čo stojí na opačnej strane zákona – netušiac, že ťahá za jeden povraz s Cemalom... Aj keď Asu rázne odmietne podieľať sa na zničení Demira, Cemal stále verí, že ju predsa len zlomí. Uğur by urobil čokoľvek, aby získal späť mamine (Suna Selen) peniaze, no Demir sa už viac nechce zapliesť do žiadnych špinavostí. Öykü spanikári, keď na klinike, kde pracuje Candanin kamarát Murat (Faruk Barman), zrazu zbadá doktora İhsana (Gökhan Soylu), ktorý ju liečil po nehode. Demir sa nie práve štandardným spôsobom zoznámi s Cenkom. A vďaka nemu sa dozvie o milovanej žene viac, ako dúfal.

Keď sa neskôr stane svedkom toho, ako İlayda (Eliz Neşe Çağın) uráža jeho malý poklad, niečo sa v ňom zlomí. A preto, z veľkej lásky k dcérke, prehodnotí svoje rozhodnutie nezapliesť sa viac s Uğurom do problémov...

Sledujte vo štvrtok, 11. augusta, o 23.20!