Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 19. a 20. epizóda

12. 08 2022 01:15 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 19. a 20. epizóda
Moja malá princezná: 19. a 20. epizóda Foto: Madd Entertainment

Cemalova trpezlivosť možno bude korunovaná úspechom, pretože Asu nenechá chladnou, keď sa zoznámi s Candan!

Na Mertcanovej (Deniz Ali Canokur) oslave sa Demir (Buğra Gülsoy) cíti horšie ako vo väzení. No ťažko povedať, čo ho desí viac – či to množstvo rozbláznených detí, alebo až príliš okatý záujem prítomných mamičiek oňho... A, samozrejme, ešte je tu aj oslávenec, ktorý má na ockov vkus až príliš blízko k jeho milovanej Öykü (Beren Gökyıldız)! Keď sa İlaydina (Eliz Neşe Çağın) protivná mama Ayla (Elit Andaç Çam) začne bezdôvodne navážať do Demira, pokazí oslavu nielen jemu a Öykü, ale úplne všetkým. No všetko zlé je na niečo dobré – a tak sa zrejme aj vďaka tej strige vzťah otca a dcéry ešte umocní. İhsana (Gökhan Soylu) obleje horúčava, keď si náhle spomenie, odkiaľ pozná Candan (Leyla Lydia Tuğutlu). Zo strachu z prezradenia svojho tajomstva sa nešťastná Öykü rozhodne urobiť niečo neuveriteľne statočné... Sama vyhľadá doktora İhsana. Kým Uğur (Tugay Mercan) dohaduje podrobnosti pochybného kšeftu s darebákom Korkmazom, na smrť vystrašení Demir s Candan všade hľadajú Öykü, po ktorej akoby sa zem zľahla. Demir, ktorý je presvedčený, že sa jeho dcérke muselo isto-iste niečo stať, je na pokraji zrútenia...

No sotva sa ich životy začnú dostávať aspoň ako-tak do normálu, už hrozí nová katastrofa. Pretože to, na čo sa chystajú Demir s Uğurom, sa skrátka inak ani nazvať nedá! Kto by si pomyslel, že keď sa Demir neskoro v noci konečne dostane späť do penziónu, zvládne si ešte dohodnúť rande s Candan. Teda, nie úplne klasické rande... No každý musí nejako začať, všakže? Öykü požiada Mertcana o láskavosť, aby sa mohla nepozorovane vypariť zo školy. Cemal (Serhat Teoman) nepatrí k mužom, ktorých neúspech odradí. A ktovie, možno jeho trpezlivosť bude korunovaná úspechom, pretože Asu (Selin Şekerci) nenechá chladnou, keď sa zoznámi s Candan!

Öykü znovu vyhľadá İhsana (Gökhan Soylu) a požiada ho o ďalšie testy. Uğura s Demirom razom prejde chuť žartovať, keď o sebe znova dá vedieť úrad sociálnych vecí a rodiny.

Sledujte v piatok, 12. augusta, o 23.20!