DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Moja malá princezná: 21. a 22. epizóda

22. 01 2020 22:35 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 21. a 22. epizóda
Moja malá princezná: 21. a 22. epizóda Foto: Madd Entertainment

Demir má pocit, akoby mu niekto holými rukami a bez narkózy vytrhol srdce z hrude. To musí byť omyl, nemôže predsa byť reč o jeho Öykü...?

Rozhovor s doktorom İhsanom (Gökhan Soylu) Öykü (Beren Gökyıldız) veľmi rozruší. Vôbec si preto nevšimne Murata (Faruk Barman), on ju však áno... Hoci Demir (Buğra Gülsoy) spočiatku vehementne protestuje, keď mu dcérka povie, ako by chcela stráviť popoludnie, no napokon s ňou a Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) strávi azda najkrajší deň svojho života. Asu (Selin Şekerci) skončí za mrežami. No má šťastie, pretože Cemal (Serhat Teoman) ju potrebuje... Uğur (Tugay Mercan) opäť raz naservíruje svojej mame Müfide (Suna Selen) kopu lží a poloprávd, len aby ju presvedčil o tom, čo treba urobiť. Nešťastná Öykü si zájde obzrieť detský domov – aby sa uistila, že sa chystá urobiť správne rozhodnutie... Demir len náhodou zistí, že sa jeho dcérka uliala zo školy. Stačí mu jediný pohľad na previnilo sa hrbiaceho Mertcana (Deniz Ali Canokur) a všetko pochopí. Je naozaj veľmi, veľmi nahnevaný. Nečudo, že len čo sa malá tuláčka objaví pred školou, chce počuť pravdu! No statočné dievčatko iba vytrvalo mlčí... A potom sa usedavo rozplače, nikto a nič ju nedokáže utešiť.

Murat je v šoku, keď sa dozvie o İhsanovej neprofesionalite v súvislosti s prípadom Öykü. Chce, aby okamžite o všetkom informoval jej otca, lebo inak...! A sám sa hneď vyberie za Candan. Ukáže sa, že Cemal má v boji o spojenectvo s Asu v rukáve ešte jedno prekvapivé eso. Demir má pocit, akoby mu niekto holými rukami a bez narkózy vytrhol srdce z hrude. To musí byť omyl, nemôže predsa byť reč o jeho Öykü...? Rozhovor s Muratom nič netušiacu Candan hlboko zasiahne.

Vraví sa, že spriaznené duše zmýšľajú podobne. V tom prípade niet pochýb o tom, že Demir a Candar sú si súdení. Obaja sa totiž rozhodnú nedať na sebe znať, čo vedia a akí sú nešťastní – ani pred Öykü, ani jeden pred druhým...

Sledujte vo štvrtok, 23. januára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - v pondelok, 24. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na