Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 23. a 24. epizóda

16. 08 2022 01:15 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 23. a 24. epizóda
Moja malá princezná: 23. a 24. epizóda Foto: Madd Entertainment

Uğur si síce opäť raz stojí na kábli, no Demir hneď vie, odkiaľ vietor fúka, keď ich zrazu zastavia policajti a začnú im prehľadávať veci aj auto.

Aby sa Asu (Selin Şekerci) mohla čo najskôr zbaliť a odcestovať do Nemecka, potrebuje peniaze. Práca v bare ale možno nie je tým najlepším riešením... Keď Demir (Buğra Gülsoy) zistí, koľko stoja lieky pre Öykü (Beren Gökyıldız), požiada Uğura (Tugay Mercan), aby kontaktoval Korkmaza a zohnal im nejakú „prácu“. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) vôbec nevie, ako reagovať, keď sa pred jej ordináciou objaví Demir. Za žiadnu cenu nechce dať na sebe znať, že pozná pravdu – a možno aj preto si nevšimne, že Demir doslova skamenie, keď sa k nim zrazu pridá Cemal (Serhat Teoman)! Všímavá Sevgi (Sinem Ünsal) poradí Öykü, aby sa so svojím trápením zdôverila denníku, ak o tom nedokáže hovoriť. Dávna kamarátka Aylin (Berna Üçkaleler) ponúkne Candan prácu snov. No má to háčik, a nie práve malý... Nie v Turecku. Cemalovi zjavne ide karta. Nielenže už má v talóne nový plán, ako zavariť Demirovi a Uğurovi, ale možno našiel i spôsob, ako predsa len presvedčiť Asu, aby mu pomohla pomstiť sa! Demirove oči sa naplnia horúcimi slzami, keď si pri kontrole dcérkiných domácich úloh omylom prečíta aj jej denník. Nechce, aby sa jeho malá princezná zbytočne trápila... A preto - len preto - ju z veľkej lásky opäť oklame.

Uğur má pocit, akoby sa zrazu ocitol v nejakom zlom filme, keď mu Demir povie najnovšie novinky o ich spoločnom najväčšom probléme - probléme menom Cemal. Ďalší záchvat slabosti vystraší Öykü všetkým na očiach, počas odpovede pred tabuľou. No statočné dievčatko sa i tentoraz vynájde... Keď Demir s Uğurom vyrazia do terénu na ďalšiu pochybnú akciu dohodenú Korkmazom, nič netušiacu Öykü zveria babičke Müfide (Suna Selen). Cemal zavezie Asu za otcom, ktoré nikdy nevidela a ani vidieť neplánovala. Ich prvé stretnutie nedopadne najlepšie... No ani najhoršie. Uğur si síce opäť raz stojí na kábli, no Demir hneď vie, odkiaľ vietor fúka, keď ich zrazu zastavia policajti a začnú im prehľadávať veci aj auto.

Mučivý strach z opustenia Öykü neopúšťa ani v noci. Práve naopak – úbohé dievčatko prenasleduje v až príliš skutočne vyzerajúcich nočných morách.

Sledujte v utorok, 16. augusta, o 23.20!