Moja malá princezná cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 10:25 •

Moja malá princezná: 25. a 26. epizóda

17. 08 2022 01:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 25. a 26. epizóda
Moja malá princezná: 25. a 26. epizóda Foto: Madd Entertainment

Asu s Cemalom navštívia právnika, ktorý jej má pomôcť získať otcove peniaze. A, lebo bez nej to, samozrejme, nejde, aj Öykü!

So zháňaním aj zariaďovaním sľúbeného domčeka pre Öykü (Beren Gökyıldız) pomáha Demirovi (Buğra Gülsoy) natešený Uğur (Tugay Mercan), ktorý mu je taký vďačný za záchranu krku a maminých (Suna Selen) peňazí, že mu ani nenapadne opýtať sa, prečo sa jeho najlepší kamarát zrazu tak ponáhľa. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) sa po zrelej úvahe rozhodne prijať Aylininu (Berna Üçkaleler) ponuku a začať nový život. Asu (Selin Şekerci) nechápe, prečo ju Cemal (Serhat Teoman) jednoducho nenechá odísť. Možno keby vedel, čo pred rokmi urobila... Lenže na priznanie nemá ani chuť, ani odvahu, ani chrbtovú kosť. Candan sa s ťažkým srdcom rozhodne zájsť za Demirom a rozlúčiť sa. Uğur je taký hotový zo Sevgi (Sinem Ünsal), že zakaždým, keď sa s ňou stretne, sa poriadne strápni. A ani dnešok nie je výnimkou! Öykü je veľmi šťastná a veľmi, veľmi dojatá, keď zistí, prečo ju ocko neprišiel vyzdvihnúť zo školy. Dobrá nálada však razom ustúpi neistote, keď sa zrazu na scéne objaví žena, ktorú nikdy nevidela, no jej ocko ju zjavne pozná – a nie je z jej prítomnosti práve nadšený. Správne, ide o Asu.

Demir nemá to srdce povedať dcérke o Candan. Vie, že by ju jej rozhodnutie veľmi zarmútilo... Aj Öykü, aj İlayda (Eliz Neşe Çağın) chcú v školskom predstavení hrať Snehulienku, úlohu princa totiž Sevgi zverila Mertcanovi (Deniz Ali Canokur). Uğur si robí o Demira starosti, preto naňho neprestajne tlačí, aby sa konečne otvoril. No keď sa tak napokon stane... Trpko to oľutuje. Asu s Cemalom navštívia právnika, ktorý jej má pomôcť získať otcove peniaze. A, lebo bez nej to, samozrejme, nejde, aj Öykü! Na rozdiel od Demira Uğur nie je veľmi dobrý herec, a tak po celý čas v Öyküinej prítomnosti bojuje so slzami.

Cemala rozladí, keď zistí, že ďalšia časť jeho skvelého plánu na zničenie Demira hrozí vyletieť hore komínom – tá týkajúca sa Candan. O to viac teraz potrebuje, aby aspoň s Asu všetko šlo ako po masle!

Sledujte v stredu, 17. augusta, o 23.20!