DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Moja malá princezná: 35. a 36. epizóda

04. 02 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 35. a 36. epizóda
Moja malá princezná: 35. a 36. epizóda Foto: Madd Entertainment

Spočiatku sa zdá, že sa v Asu niečo zlomilo a dá vzťahu s dcérou naozaj šancu. Lenže zdanie, ako to, žiaľ, v živote často býva, aj tentoraz klame.

Demir (Buğra Gülsoy) a Öykü (Beren Gökyıldız) sa s ťažkým srdcom rozlúčia, pretože Asu (Selin Şekerci), necitlivá až strach, trvá na svojom – že dcérka, ktorá jej celé roky bola úplne ukradnutá, musí tráviť súdom nariadený čas s ňou. Müfide (Suna Selen) by veľmi rada konečne oženila Uğura (Tugay Mercan) – a Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) sa jej ako nevesta mimoriadne pozdáva... Schyľuje sa tak k poriadnej katastrofe, ktorej dokáže zabrániť zrejme už len zázrak! Zo strachu o dcérkino bezpečie sa Demir rozhodne ju a Asu zopodiaľ tajne sledovať, aby bol v prípade núdze nablízku. Svoju trestuhodne nezodpovednú ex, ktorej by nezveril ani škrečka či akváriovú rybku, totiž až pridobre pozná. Pre slniečko Öykü je však nútený pobyt s ľahostajnou mamou, ktorá ju nikdy nechcela, ešte horší, ako si dokázal čo i len predstaviť v tých najhorších nočných morách. Nečudo, že už by sa s ňou najradšej nikdy viac nestretla, nieto ešte u nej musela nocovať. Keď pred dlho očakávaným školským divadelným predstavením Demir natrafí na İlaydinu (Eliz Neşe Çağın) mamu Aylu (Elit Andaç Çam), neodolá a trochu si do tej protivnej potvory rypne. No i jemu krátko nato niekto pohne žlčou – „princ“ Mertcan (Deniz Ali Canokur). I to je však nič v porovnaní s mučivým strachom a neistotou, ktoré vzápätí vystriedajú obrovskú otcovskú hrdosť v jeho srdci.

Cemal (Serhat Teoman) je prekvapený, v akom rozpoložení nájde Asu. Zdá sa, že predsa len nemá srdce z kameňa, ako sa zdalo. To však nehrá do karát ani jemu, ani jeho plánom! Rozhovor s Öyküiným ošetrujúcim lekárom İhsanom (Gökhan Soylu) Demira tak vykoľají, že keď mu zavolá nič netušiaca Asu, ak by sa to dalo, uškrtil by ju od hnevu cez telefón! Apropo, Asu... Spočiatku sa zdá, že sa v nej niečo zlomilo a dá vzťahu s dcérou naozaj šancu. Lenže zdanie, ako to, žiaľ, v živote často býva, aj tentoraz klame.

Stále poriadne rozhodeného Demira neprehliadnuteľne zaskočí, keď sa dozvie o Muratovej (Faruk Barman) netušenej láskavosti...

Sledujte v stredu, 5. februára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - v pondelok, 24. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na