DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Moja malá princezná: 39. a 40. epizóda

06. 02 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 39. a 40. epizóda
Moja malá princezná: 39. a 40. epizóda Foto: Madd Entertainment

Priateľstvo Candan a Demira prechádza krízou. To je, žiaľ, obvyklá cena za priveľa tajomstiev – tie totiž ľudí zriedka spájajú, no temer vždy rozdeľujú!

Demir (Buğra Gülsoy) by veľmi rád povedal Candan (Leyla Lydia Tuğutlu), prečo si od nej drží odstup a prečo má pred ňou toľko tajomstiev, no ešte potrebuje nejaký čas, aby sa spamätal z toho chaosu, ktorý do jeho života vniesli Asu (Selin Şekerci) a Cemal (Serhat Teoman). Sevgi (Sinem Ünsal) nemá so zoznámenia s mamou Öykü (Beren Gökyıldız) práve najlepší pocit. Nečudo, Asu sa totiž ani len pred mladou učiteľkou nesnaží aspoň predstierať, že ju úprimne zaujíma čokoľvek, čo sa týka jej dcéry. Öykü zareaguje skratovo, keď u Asu nájde plnú chladničku alkoholu a spomenie si na rozhovor ocka a uja Uğura (Tugay Mercan)... Demir začína pomaly podliehať zúfalstvu. Strach o dcérku, obavy z toho, čo jej nepodarená mama a jej kumpán ešte určite chystajú a strata zamestnania, bez ktorého nebude mať ako zaplatiť nevyhnutné lieky pre svoju malú princeznú skrátka zanechali hlbokú stopu v jeho duši. Hoci to Asu rozhodne neplánovala, pretože to ani v najmenšom nehrá do karát ani jej, ani Cemalovi, Öykü sa jej pomaličky dostáva pod kožu - čím viac času s ňou trávi, tým častejšie sa jej vracajú spomienky na neradostné obdobie, keď sa stala mamou. A na bolesť, žiaľ, pozná jediný liek... Alkohol.

İlayda (Eliz Neşe Çağın) a jej rovnako protivné a hlúpe kamarátky zjavne nemajú lepšiu zábavku, ako navážať sa neustále do Öykü! Aj keď sa už nikdy nechceli dostať do problémov so zákonom, dnes večer niekdajší ostrieľaný zlodejský tandem Demir-Uğur opäť vyráža do akcie... Priateľstvo Candan a Demira prechádza krízou. To je, žiaľ, obvyklá cena za priveľa tajomstiev – tie totiž ľudí zriedka spájajú, no temer vždy rozdeľujú! Namiesto toho, aby splnila sľub, ktorý v slabej chvíli neuvážene dala dcérke, nezodpovedná Asu sedí doma a opíja sa do bezvedomia. Nanešťastie však nie je jediná, kto nedodrží sľub.

Keď Candan napokon predsa len zistí, kto je ten tajomný Uğur, o ktorom už toho toľko počula, chce konečne poznať celú pravdu o Demirovi. Obráti sa však na nesprávneho človeka...

Sledujte v pondelok, 10. februára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - v pondelok, 24. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na