DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Moja malá princezná: 41. a 42. epizóda

10. 02 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 41. a 42. epizóda
Moja malá princezná: 41. a 42. epizóda Foto: Madd Entertainment

Demira nepredstaviteľne rozhodí predstava, že k nim má prísť na dcérkin kamarát Mertcan - šalie, akoby sa k nim chystal na pytačky, či čo!

Öykü (Beren Gökyıldız) je smutná, sklamaná a veľmi, veľmi nahnevaná – na Asu (Selin Şekerci), aj na ocka (Buğra Gülsoy)! Naňho však predsa len ešte o čosi viac, pretože od neho niečo také nečakala. A tak trucuje! Lenže Demir sa nemieni len tak ľahko vzdať, aj keď to oboch veľmi bolí. Uğura (Tugay Mercan) obleje ľadový pot, keď sa od svojej láskavej, nič netušiacej mamy (Suna Selen) dozvie o návšteve Candan (Leyla Lydia Tuğutlu). Hneď totiž pochopí, koľká bije, chce preto najlepšieho priateľa varovať. No už je, žiaľ, príliš neskoro... Keďže na Demira sa teraz problémy valia doslova zo všetkých strán, nečudo, že zdúpnie, keď sa mu ozve advokát, ktorý ho zastupuje v spore proti Asu, vo veci zverejnia Öykü do starostlivosti. Pred dcérkou, bez ktorej si už svoj život nevie a nechce predstaviť, sa však stále snaží byť silný a nedať na sebe za žiadnu cenu znať, že je na konci so silami. Uğur naberie odvahu a zájde za Candan...

Asu urobí Öykü obrovskú hanbu, keď sa objaví pred školou opitá pod obraz boží - pletie sa jej jazyk a dokonca sa neudrží na nohách! Uğur neprestáva bojovať o Sevgino (Sinem Ünsal) srdce – a je pritom rovnako tragikomicko nešikovný, ako pri všetkých predošlých pokusoch. Demir trestuhodne podcení dobre mienenú radu svojho právnika, aby Öykü pripravil na výpoveď pred súdom. Cemal (Serhat Teoman) je rozhodnutý urobiť čokoľvek, aby jeho plán pomsty vyšiel. A keďže istá jeho časť stojí a padá na Demirovej láske Candan, chce si k nej stoj, čo stoj opäť nájsť cestu. Demira nepredstaviteľne rozhodí predstava, že k nim má prísť na dcérkin kamarát Mertcan (Deniz Ali Canokur) - šalie, akoby sa k nim chystal na pytačky, či čo!

Cemal sa rozhodne poistiť si svoju pomstu novým spoločníkom, ktorý nenávidí Demira minimálne rovnako ako on, pretože jeho zásluhou skončil za mrežami... Jiletom (İhsan İlhan).

Sledujte v utorok, 11. februára, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na