DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Moja malá princezná: 43. a 44. epizóda

11. 02 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 43. a 44. epizóda
Moja malá princezná: 43. a 44. epizóda Foto: Madd Entertainment

Cemal a Jilet si spokojne mädlia ruky, pretože ich plán, ako sa pomstiť Demirovi - a zbaviť sa ho raz a navždy – naberá konkrétne kontúry.

Uğur (Tugay Mercan) je taký vykoľajený z absurdného výstupu strelenej Ümran v kaviarni, no ešte viac z reakcie svojej mamy (Suna Selen), že sa rozhodne okamžite odsťahovať k Demirovi (Buğra Gülsoy). Asu (Selin Şekerci) opäť strávi deň s Öykü (Beren Gökyıldız) – a, žiaľ, opäť nedokáže dať ruky preč od alkoholu! Svoju dcérku tak v priebehu len pár dní znova strápni pred množstvom ľudí. No to najhoršie ešte len príde... Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) sa veľmi trápi. Hnevá sa na Demira, no zároveň jej veľmi, veľmi chýba, rovnako ako Öykü. No v deň, ktorý je pre oboch taký ťažký – v deň súdu s Asu – je všetok hnev druhoradý, záleží len a len na Öykü, preto ju príde podporiť. Pre drobné dievčatko, ktoré by vzhľadom na svoju diagnózu vôbec nemalo byť vystavované takému obrovskému stresu ako v posledných dňoch a týždňoch, je výpoveď pred sudcom mimoriadne ťažká. Na rozdiel od väčšiny svojich rovesníkov je totiž veľmi vnímavá, a tak si bolestne uvedomuje, že od jej odpovede na tú najťažšiu otázku, akú jej kto kedy položil, závisí nielen jej život...

Verdikt súdu vyrazí všetkým prítomným dych. Je zjavné, že ani jedna zo zainteresovaných strán podobný vývoj situácie neočakávala. Na pár mučivých minút sa v súdnej sieni rozhostí také strašné ticho, že by bolo s ohlušujúcim treskom počuť padnúť nielen špendlík, ale zrejme i pierko... A potom sa rozpúta peklo. Cemal (Serhat Teoman) a Jilet (İhsan İlhan) si spokojne mädlia ruky, pretože ich plán, ako sa pomstiť Demirovi - a zbaviť sa ho raz a navždy – naberá konkrétne kontúry.

Niektorí ľudia by nikdy nemali mať deti, pretože na rodičovstvo skrátka nie sú stavaní. Chýba im potrebná zodpovednosť, neha, empatia... Všetko. Asu to o sebe vždy vedela – a aktuálna situácia ju v tom len utvrdí!

Sledujte v stredu, 12. februára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - v pondelok, 24. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na