DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 20:30

Moja malá princezná: 51. a 52. epizóda

18. 02 2020 22:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 51. a 52. epizóda
Moja malá princezná: 51. a 52. epizóda Foto: Madd Entertainment

Ultimátum, ktoré dá Demirovi Cemal, vženie Öykü do očí slzy. Zdá sa, že nech jej ocko urobí čokoľvek, už viac nebudú môcť byť spolu.

Öykü (Beren Gökyıldız) mučia desivé nočné mory, v ktorých jej milovaného ocka (Buğra Gülsoy) priamo pred jej očami zatkne polícia a odvedie ho do väzenia. Preto sa mu napriek pokročilej nočnej hodine rozhodne zavolať – a on, našťastie, tentoraz konečne zodvihne, hoci ide o neznáme číslo. Demira poteší, keď sa dozvie, že Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) navštevuje jeho dcérku, no viditeľne zaskočí, keď sa dozvie o jej plánovanej svadbe s Muratom (Faruk Barman), ktorého nikdy nemohol vystáť. A tak keď podnikne prvé kroky proti nezmieriteľnému Cemalovi (Serhat Teoman), staví všetko na jednu kartu, zastaví sa za Candan a konečne jej povie všetko, čo má na srdci. Uğur (Tugay Mercan) sa v prestrojení zastaví v škole, aby aspoň na chvíľku videl Öykü... A Sevgi (Sinem Ünsal). Náhodou tak odhalí ďalšiu zákernosť İlaydinej (Eliz Neşe Çağın) intrigánskej mamy Ayly (Elit Andaç Çam). Demir sa napokon dozvie, prečo si jeho malá princezná pred súdom nevybrala jeho. Jiletov (İhsan İlhan) a Cemalov najnovší odporný plán, žiaľ, vyjde na jednotku...

Ultimátum, ktoré dá Demirovi Cemal, vženie Öykü do očí slzy. Zdá sa, že nech jej ocko urobí čokoľvek, už viac nebudú môcť byť spolu. Preto sa statočné dievčatko v nestráženej chvíli pokúsi o útek - a len čo sa mu naskytne príležitosť... Zavolá ockovi, aby ho prišiel zachrániť. Cemal je síce darebák a má toho nemálo na rováši, no keď z Jileta vyletí, že by mali ich malú rukojemníčku zabiť, stuhne mu krv v žilách. Nuž, aj jeho krutosť má zjavne predsa len isté hranice.

Vraví sa, že Božie cesty sú nevyspytateľné. Jedni o tom pochybujú, iní sa z toho smejú... No mnohí, ktorým cestu navzdory všetkej pravdepodobnosti skrížil nefalšovaný zázrak, v to veria. Tak ako Demir, Öykü a Candan!

Sledujte v stredu, 19. februára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na