DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Moja malá princezná: 53. a 54. epizóda

19. 02 2020 22:30 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 53. a 54. epizóda
Moja malá princezná: 53. a 54. epizóda Foto: Madd Entertainment

Keď skrz-naskrz skazená İlayda znova začne trápiť Öykü, do drobného dievčatka akoby zrazu vošlo sto čertov!

Šťastie sa občas usmeje i na tých, ktorí si to naozaj, naozaj zaslúžia – tak ako práve dnes na Demira (Buğra Gülsoy) a Uğura (Tugay Mercan). No nie všetci sa z toho tešia... Napríklad Cemala (Serhat Teoman) ide rozdrapiť od jedu! Niekedy sa však aj víťazi cítia ako porazení. Tak ako zahanbený Uğur, keď mu jeho zronená mama (Suna Selen) zatresne dvere pred nosom. Alebo ako nešťastný Demir, keď sa dozvie, že ani po tom všetkom, čo preskákali, si nesmie odviesť Öykü (Beren Gökyıldız) domov. Ešteže Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ma v talóne nepriestrelný plán, ktorý skrátka nemôže nefungovať. Cemal dnes naozaj nemá svoj deň, zlé správy nemajú konca. A napokon mu na dvere zaklope polícia! Ťažko povedať, kto je viac šokovaný z ďalšej dnešnej nečakanej novinky – či Uğur alebo Müfide -, no o tom, kto z nej má najväčšiu radosť niet pochýb... Správne, Öykü. Keď si Demir a Candan prečítajú jej denníček, zaskočení a dojatí sa rozhodnú z veľkej lásky k nej inak, ako mali pôvodne v pláne. A možno nielen z lásky k nej!

Cemala pobaví, keď sa dozvie o svadbe Demira a Candan. Je si však istý, že šťastie im dlho nevydrží – vlastne sa o to sám mieni postarať! Prvé oficiálne stretnutie Uğura so Sevgi (Sinem Ünsal) po prevalení toho prekliateho škandálu s kradnutými diamantmi dopadne, na jeho veľkú smolu, naozaj katastrofálne... Po tom, čo sa stalo v noci, má Demir o dcérku ešte väčší strach ako zvyčajne, preto hneď ráno vyhľadá jej lekára İhsana (Gökhan Soylu). Keď skrz-naskrz skazená İlayda (Eliz Neşe Çağın) znova začne trápiť Öykü, do drobného dievčatka akoby zrazu vošlo sto čertov! Sevgi počúvne svoju vlastnú radu a dá Uğurovi ešte jednu šancu. Cemal je rozhodnutý nájsť Asu (Selin Şekerci) za každú cenu. Nájde však niečo iné. Niečo, čo ho úplne vykoľají...

Uğur zdúpnie, keď sa mu jeho rázna mama rozhodne jedným vrzom dohodiť novú prácu i nevestu! Poriadne veselo je však aj u Göktürkovcov – zásluhou húfu pekelne vytrvalých potvoriek.

Sledujte vo štvrtok, 20. februára, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na