Moja malá princezná cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Moja malá princezná: 91. epizóda

24. 03 2020 22:25 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná: 91. epizóda
Moja malá princezná: 91. epizóda Foto: Madd Entertainment

Candan je úplne vedľa z noviniek, ktoré má pre ňu Demir. Je neprehliadnuteľne zaskočená... Ale tiež veľmi, veľmi šťastná.

Aj keď sa Cemal (Serhat Teoman) a Uğur (Tugay Mercan) naozaj veľmi tešia, že sa Müfide (Suna Selen) konečne znova vrátila domov, keď im poriadne vyčistí žalúdok, že šli na pytačky bez nej, tvária sa ako kôpky nešťastia. A ak by spolu s nimi na trestnej lavici (rozumej v obývačke na pohovke) sedel i Demir (Buğra Gülsoy), nepochybne by sa tváril presne tak isto! Lenže Demir dnes večer mešká, pretože má ešte jednu nečakanú povinnosť... A keď konečne dorazí, situácia už sa zdá byť nadobro stratená – stará mama totiž o žiadnej svadbe nechce ani len počuť. No Öykü (Beren Gökyıldız) je na tom inak. Tá by totiž uvítala nie jednu svadbu, ale hneď dve!

Demir vnukne Uğurovi spásonosnú myšlienku, ako nahnevanú mamičku Müfide predsa len obmäkčiť. Chce to však malý úskok a... Riadnu dávnu šťastia. Keď sa uveličený Demir delí s kamarátmi o dobré správy, šéf mu vyrazí dych ďalšou. Prvá večera nádejných svatovcov a (ak sa niečo výrazne nepokašle) hádam aj budúcich manželov prebieha prekvapivo harmonicky. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) je úplne vedľa z noviniek, ktoré má pre ňu Demir. Je neprehliadnuteľne zaskočená... Ale tiež veľmi, veľmi šťastná.

Sevgi (Sinem Ünsal) sa rozhodne poradiť sa pri výbere svadobných šiat s Canda. Čo, samozrejme, znamená poradiť sa aj s Öykü. Našťastie, pretože práve v jej bystrej hlavičke skrsne naozaj, naozaj skvelý nápad!

Sledujte v stredu, 25. marca, o 20.30!

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na