Moja malá princezná cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Moja malá princezná

26. 12 2019 09:10 | Alexandra Stahlová
Moja malá princezná
Moja malá princezná Foto: Madd Entertainment/TV Doma

Životné cesty podvodníka Demira a veterinárky Candan by sa zrejme nikdy nepreťali... Nebyť malého zázraku menom Öykü.

(Kızım, Romantický seriál, Tur., 19. september 2018 - 31. máj 2019, Stereo, HD)
Hrajú: Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal, Suna Selen, Selin Şekerci


Pondelok až štvrtok o 20.30 (Od 7. januára.)
V živote nie vždy dostaneme to, po čom túžime. No občas, ak máme naozaj, naozaj veľké šťastie, nám osud zošle presne to, čo potrebujeme – tak ako sympatickému podvodníkovi Demirovi (Buğra Gülsoy) a atraktívnej veterinárke Candan (Leyla Lydia Tuğutlu), ktorých životné cesty by sa zrejme nikdy nepreťali... Nebyť malého zázraku menom Öykü (Beren Gökyıldız).

Všetko sa to začalo v deň, keď sa pôvabné dievčatko vrátilo zo školy domov a... To, čo tam nájde – alebo skôr nenájde -, navždy zmení jej život. Nemá veľmi na výber, preto sa rozhodne nájsť jediného príbuzného, o ktorom sa práve dozvedela – svojho ocka. Háčik je ale v tom, že onen muž ani len netuší, že má dcéru. A ani žiadnu nechce. Demir, lebo o ňom je reč, nechce vôbec nikoho. Má rád samotu. Je zvyknutý byť sám. Vlastne... Celý život bol sám a nič iné ani nepoznal. Lenže to, čo chceme a to, čo potrebujeme, sú dve rozdielne veci. Našťastie. A tak sa Öykü, či už sa to Demirovi páči alebo nie, stane súčasťou jeho života. Len vďaka nej totiž neskončí za mrežami!

A aj keď je spočiatku presvedčený o opaku a rozhodnutý nechcenej príťaže sa čo najrýchlejšie nejako zbaviť, netrvá dlho a ukáže sa, že stretnutie s dcérkou je to najlepšie, čo ho v živote mohlo postretnúť. Pretože vďaka nej začne pomaly prehodnocovať svoj spôsob života a uvedomí si, že krásna a milá Candan, s ktorou zoznámenie mu úplne vyrazilo dych, je preňho niečím oveľa viac, než len ďalšou potenciálnou obeťou. Ani on, ani mladá veterinárka však netušia, že statočné dievčatko skrýva veľké ťaživé tajomstvo...


Čo možno neviete
* Rozkošná detská herečka Beren Gökyıldız, alias seriálová Öykü, a príťažlivý herec Serhat Teoman, ktorý v Mojej malej princeznej stvárňuje Cemala, sa už predtým na jednom pľaci stretli – v seriáli Matky a dcéry, v ktorom si on strihol policajného dôstojníka Sinana a ona neopakovateľným spôsobom vdýchla život osudom ťažko skúšanej malej Melek. Predošlou spoluprácou s fešákom Serhatom sa však môže pochváliť aj predstaviteľka Öyküinej tety Zeynep, herečka Elif Verit. V seriáli Láska na prvú pomoc si on zahral hlavného mužského hrdinu, lekára Sinana - a ona strelenú Yıldız, zaláskovanú stalkerku jedného z jeho kolegov!

* V úlohe Uğura, najlepšieho priateľa hlavného hrdinu Demira, v podaní sympaťáka Buğru Gülsoya, alias Fatiha z Lásky na druhý pokus či Vurala z Fatmagül, sa objaví ďalšia dôverne známa tvár - herec Tugay Mercan, ktorého ste spoznali v úlohe Cahita v romantickom seriáli Nikdy ťa neopustím.

* Aj pôvabnú herečku Leylu Lydiu Tuğutlu ste už na obrazovkách televízie Doma videli – ako vtipnú a bystrú, no trestuhodne rozmaznanú krásku Pelin v seriáli Sladká pomsta.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Moja malá princezná - vo štvrtok, 26. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na